Pizza z dostawą do domu Piekary Śląskie i okolice

Pierwsza w Piekarach Śląskich pizzeria oferująca pizzę w stylu neapolitańskim. Zamów pyszną pizzę z dostawą do domu! Dzięki temu masz możliwość zjedzenia smacznego posiłku bez robienia zakupów i stania przy garnkach. U nas możesz liczyć na atrakcyjne ceny, szybką dostawę i oryginalną pizzę w stylu neapolitańskim.. Zapraszamy.

Pizza na telefon

Najlepszym sposobem na zamawianie naszej pizzy jest złożenie zamówienie przez telefon. Wystarczy wybrać numer telefonu: 799 080 368. Przed połączeniem przejrzyj nasze menu i wybierz coś dla siebie. Poinformuj obsługę o formie płatności (gotówka / karta) i miejscu dostawy.

Gdzie dostarczamy Pizzę na terenie Piekar Śląskich i okolic

Jesteśmy jedyną pizzerią na terenie Piekar Śląskich oferujących pizzę w stylu neapolitańskim. Pizzę dowozimy na terenie całych Piekar Śląskich jak i najbliższą okolicę. Nasz obszar dostaw obejmuje m.in. takie miasta jak: Orzech, Radzionków, Świerklaniec, Nakło, Chechło, Dobieszowice, Bobrowniki, Rogożnik, Bytom, Tarnowskie Góry. Mieszkasz w pobliżu? Nie zastanawiaj się dłużej i złóż zamówienie już teraz! Bardzo dobra pizza jest już tylko o krok.

Telefon:

+48 799 080 368

Wtorek – Piątek
13:00 – 21:30
Sobota
16:00 – 21:30
Niedziela
16:00 – 21: 00

Łąkowa 2
41-945 Piekary Śląskie

Google Maps

Formy płatności: